Dom

Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd

profil firmy
Założony w 2014 roku przez dyrektora zarządzającego, Andy Sun, po ponad 10 latach bogatego doświadczenia i głębokiej wiedzy w branży tekstylnej, Shanghai Uneed Textile Co., Ltd., z siedzibą główną i centrum marketingowym w Szanghaju , od tego czasu koncentruje się na produkcji i dostarczaniu różnych średnich i wysokiej jakości dodatków odzieżowych dla przemysłu odzieżowego, włóknin Spunlace do masek i chusteczek nawilżanych, włóknin Spun Melt dla zdrowia i przemysłu medycznego, wspieranych przez 8 baz produkcyjnych w Szanghaju w Jiangsu i prowincje Zhejiang.

Dzięki kompleksowym zaletom dodatków odzieżowych, włóknin Spunlace i włóknin Spun Melt, nasza firma utworzyła 3 oddziały w naszej siedzibie w Szanghaju: Dział akcesoriów odzieżowych, Dział biznesowy Spunlace i Dział biznesowy Włókniny Spun Melt.

Dodatki do odzieży Działy :

Specjalizujemy się w dostarczaniu akcesoriów odzieżowych „One-Stop” świadczących usługi

dla przemysłu odzieżowego, z głównymi i mocnymi elementami różniącymi się od tkaninowych i nietkanych topliwych wkładek, wkładek do koszuli, wkładek do włosów, wkładek do włosów końskich, wkładek do haftu, wkładek do krawatów, wkładek do czapek, podkładek na ramiona, główki rękawów, filcu pod kołnierzem, klatki piersiowej bawełna, płótno na piersi, taśmy, wstęga i folia topliwa, rozpuszczalna w wodzie włóknina i folia, tkanina kieszeniowa i inne drobne akcesoria.

Nasza marka „UNEED” jest dobrze znana wielu krajowym i światowym markom odzieżowym oraz handlowcom i cieszy się dobrą opinią w dziedzinie akcesoriów odzieżowych. Jakość naszych produktów i usług została uznana, zaufana i przyjęta przez światowej sławy producentów odzieży w krajach europejskich, Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Wszystkie nasze produkty z akcesoriami odzieżowymi uzyskały certyfikat OEKO-TEX i SGS , a także uzyskaliśmy certyfikat GRS (Global Recycling Standard), aby zapewnić zrównoważone wkładki i produkty waty z włóknami pochodzącymi z recyklingu zużytych plastikowych butelek na odpady dla przemysłu odzieżowego.

Oddział Spunlace N onwoven s :

Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie wysokiej jakości produktów włókninowych typu spunlace dla przemysłu maseczek na twarz i chusteczek, takich materiałów jak Tencel, Cupro, Włókno bambusowe, Węgiel bambusowy, Binchotan, Włókno bananowe, Włókno wodorostów, Naturalna bawełna, Bawełna organiczna, Aloes, Grafit i Wiskoza, Poliester itp. Nasza baza produkcyjna obejmuje 8 międzynarodowych linii produkcyjnych do układania poprzecznego i 6 równoległych linii produkcyjnych, które zostały sprowadzone z Niemiec i Francji.

Włókniny typu spunlace produkowane i sprzedawane przez naszą firmę mają miękki dotyk, gładką powierzchnię, brak owłosienia i dobrą zdolność pochłaniania wilgoci. Oprócz szerokiego zastosowania w branży kosmetycznej i czyszczącej, cieszą się one również dużą popularnością w filtracji przemysłowej, medycynie, ochronie zdrowia i innych dziedzinach. Produkty są oddychające, miękkie, lekkie, nietoksyczne, antybakteryjne, przyjazne dla środowiska itp., Szeroko stosowane w kilku zastosowaniach i w setkach odmian, z których większość jest produkowana głównie jako syntetyczne tkaniny skórzane (materiał podstawowy na odzież skóra, piłka skóra, podłoże z materiału obuwniczego), nowa generacja medycznych produktów ochronnych (fartuch chirurgiczny, odzież ochronna), siatkowe i równoległe produkty sanitarne (maski, mokre chusteczki, rolki ręczników, prześcieradła z gazy), bardzo delikatna ściereczka do wycierania okulary, instrumenty itp.), produkty filtracyjne, tkaniny dekoracyjne itp.

Oddział Spun-Melt N onwoven s :

Posiadamy 6 krajowych zaawansowanych linii do produkcji włóknin polipropylenowych typu spunbonded, 16 linii do produkcji szybkich linii typu spunbond wraz z 2 dwuskładnikowymi liniami do produkcji włóknin SXMS produkującymi najwyższej jakości materiały higieniczne i skupiającymi się na wyposażeniu przemysłu opakowań, mebli i opieki zdrowotnej o gatunek zwykłej włókniny PP i specjalnej przędzy topionej obejmującej włókniny SS, SSS, SMS, SMMS, SMMMS, SSMMS, o różnych specyfikacjach w różnych kolorach, wszystkie wyprodukowane ze 100% nowych wiórów PP / PE, o rocznej wydajności ponad 100 000 + tony metryczne włóknin.

Możemy również zastosować takie specjalne przetwarzanie do włóknin, takie jak hydrofilowe, antystatyczne, przeciwalkoholowe, olejoodporne i inne. Drobno rozproszone włókna, delikatnie dotykane, równomiernie ustrukturyzowane o doskonałych właściwościach barierowych, nasza włóknina typu spun stop jest absolutnie odpowiednia dla przemysłu sanitarnego, medycznego, szeroko stosowana do odzieży izolacyjnej, fartuchów chirurgicznych, pościeli chirurgicznych, pieluszek, produktów dla osób dorosłych nietrzymających moczu itp.

Wszystkie nasze huty z 3 oddziałów przeszły audyt systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2008 przez niemiecką grupę TÜV SÜD i certyfikat SGS i są wyposażone w kompleksowy system zarządzania jakością. W Szanghaju mamy własne zespoły kontroli jakości, które ściśle przestrzegają standardów jakości, które mogą zapewnić jakość produktów i usług, które w pełni spełniają wymagania klientów i międzynarodowe standardy.

Firma Uneed Textile z siedzibą w Szanghaju, zwrócona w stronę całego kraju i spoglądająca na świat, przestrzega filozofii biznesowej „Jakość i obsługa, nasze życie i przyszłość”, zapewniając wysoką jakość i szybkie „kompleksowe” usługi dostaw odzieży, przemysł kosmetyczny, zdrowotny i medyczny. Jako nasze wartości traktujemy „Wdzięczność, szacunek, uczciwość i wzajemną korzyść”, „Stuletnie przedsiębiorstwo i stuletnia marka”, dlatego nigdy nie przestawaj wprowadzać innowacji i postępów z czasem, aby współpracować ze wszystkimi klienci dla lepszej przyszłości!

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
> 2006 ~ 2012 CEO Pan Andy Sun zajmuje się sprzedażą odzieży i odzieży

> 2012.11 Założenie Honkong Kinrun Textile Limited w Hongkongu

> 2013.5 Utworzenie przedstawicielstwa w Szanghaju

> 2013.12 Utworzenie pięciu baz produkcyjnych akcesoriów odzieżowych w Szanghaju, Jiangsu, prowincja Zhejiang

> 2014.5 Założenie nowej firmy Shanghai Uneed Textile Co., Ltd

Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : SH-UNEED

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 8000,000-13,000,000

Rok założenia : 2006

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Certyfikaty