Dom

Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd

Profil firmy
Shanghai Uneed Textile Co., Ltd jest jednym z wiodących producentów i eksporterów akcesoriów odzieżowych w Chinach. Nasza siedziba główna i centrum marketingowe znajduje się w Szanghaju, a my założyliśmy pięć baz produkcyjnych w Szanghaju, Jiangsu i prowincji Zhejiang. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży różnych środkowych i wysokiej jakości produktów akcesoriów odzieżowych, takich jak topliwe tkaniny i włókniny, koszulki wkładane, wkładki do włosów, podkładki na ramiona, topliwa tkanina topliwa i folia topliwa, spunbond i chemiczna włóknina, itp. Dzięki wszechstronnym zaletom wkładek, włóknin, wkładek naramiennych i topliwych materiałów topliwych, jesteśmy również zobowiązani do świadczenia usługi pakietu akcesoriów „One-Stop” (bawełna w klatce piersiowej, płótno na piersi, główka rękawa, taśma pod kołnierzem) filc, pas i kieszenie itp.). Marka naszej firmy „UNEED” i „KRN” była dobrze znana wielu krajowym i światowym markom odzieżowym oraz handlowcom i zyskała dobrą reputację na rynku.

Wszystkie nasze produkty posiadają OEKO-TEX standardowy certyfikat 100, z których większość jest eksportowana do ponad 10 krajów i regionów w Europie, Ameryce, Korei, na Bliskim Wschodzie iw Azji Południowo-Wschodniej.

Jako dostawca wysokiej jakości akcesoriów odzieżowych, bazujemy w Szanghaju, naprzeciwko kraju, i widzimy cały świat. W naszej filozofii biznesowej dążymy do „utrzymania jakości, rozwoju usług”. Zapewniamy najlepszą i krótką usługę pakietu akcesoriów „One-Stop” dla światowej sławy marki odzieżowej. Przyjmij „Wdzięczność, szacunek, uczciwość, wygrana-wygrana” jako wartość i „działaj doskonale w przypadku przedsiębiorstwa na 100 lat. Stwórz słynną markę na świecie ”jako wizję przedsiębiorstwa. Zawsze staramy się nieustannie wprowadzać innowacje i nadążać za czasem, aby współpracować z naszymi klientami na rzecz lepszej przyszłości.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
> 2006 ~ 2012 CEO Pan Andy Sun zajmuje się sprzedażą odzieży i odzieży

> 2012.11 Założenie Honkong Kinrun Textile Limited w Hongkongu

> 2013.5 Utworzenie przedstawicielstwa w Szanghaju

> 2013.12 Utworzenie pięciu baz produkcyjnych akcesoriów odzieżowych w Szanghaju, Jiangsu, prowincja Zhejiang

> 2014.5 Założenie nowej firmy Shanghai Uneed Textile Co., Ltd

Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd Shanghai Uneed Textile Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : SH-UNEED

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 8000,000-13,000,000

Rok założenia : 2006

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Tkane interlining na sprzedaż dobra jakość Tkane interlining na sprzedaż dobra jakość Tkane interlining na sprzedaż